TÜGİAD üyeleri 8'inci TBN etkinliğinde buluştu

Üyeler arası ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmek amacıyla yapılan "TÜGİAD Business Network-Kazandıran Buluşmalar" (TBN) etkinliğinin 8'incisi yoğun katılımla gerçekleşti

Giriş Tarihi: 12.2.2016
TÜGİAD üyeleri 8'inci TBN etkinliğinde buluştu
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi'nin örgütlenmesi ile kurulan Ticaret Komisyonu tarafından, üyeler arasında ticari ilişkileri geliştirme amacıyla her ay yapılan ve bu kez 8'incisi düzenlenen "TÜGİAD Business Network-Kazandıran Buluşmalar" (TBN) etkinliği Wyndham Otel'de gerçekleştirildi. TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, TÜGİAD üyelerinin birbirini tanıma fırsatı bulduğu ve kartvizit alışverişi yaptıkları TBN etkinliğinin, üyeler arasındaki ilişkilerin gelişimine büyük katkı yaptığını vurguladı.

GENÇ GİRİ ŞİMCİ LERE DESTEK

Türker Naslı, "Ticaret Komisyonumuzun düzenlediği ve aylık tekrarladığımız TBN etkinlikleri sayesinde üyelerimiz birbirini tanıma fırsatı buluyor. Hedeflediğimiz gibi üyeler arasındaki ticari ve profesyonel iş akışı hızlanıyor. Etkinliğimiz her geçen gün daha büyük ilgi ve katılımla iş dünyası temsilcilerini de ağırlamaya devam ediyor" dedi. Ana misyonu olan genç girişimciliği destekleme, genç iş adamlarının liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını ve ortak hislerini geliştirerek bireysel ve sosyal gelişimlerini artırma yönündeki faaliyeti ile de TÜGİAD, aslındatüm ülke ve toplumun sosyoekonomik gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu nedenle TÜGİAD, üyelerinin ticaretlerini geliştirme ve desteklemeye; bunun için de kendi aralarındaki ve genel olarak ulusal ve küresel iş dünyası ile olan işbirliklerinin geliştirilmesine büyük önem veriyor. TÜGİAD, bu yöndeki faaliyetlerini Selim Akın'ın başkanı olduğu Ticaret Komisyonu (Business Network-TBN) aracılığıyla yürütüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİAD üyeleri 8'inci TBN etkinliğinde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN