Eğlence mekânları polisin markajında

Başkentte denetimlerini artıran polis, eğlence mekânlarını da yakın markaja aldı. Altındağ, Yenimahalle ve Çankaya'daki 274 umuma açık yer kontrol edilirken 141'ine işlem yapıldı

Giriş Tarihi: 9.3.2016
Eğlence mekânları polisin markajında
'da 29 kişinin hayatını kaybettiği patlamanın ardından denetimlerini sıklaştıran polis, Çankaya, Altındağ ve Yenimahalle'de umuma açık eğlence mekânı, kahvehane ve internet kafelerde ruhsat, kaçak içki, uyuşturucu ve GBT yoklaması yaptı. Asayiş, Narkotik ve Kaçakçılık polisinin ortaklaşa yaptığı denetimlerde 274 umuma açık yer kontrol edilirken 141'ine işlem yapıldı. Uygulamaya 110 ekip ile birlikte 346 polis katıldı.

GİRİŞ-ÇIKIŞLAR TUTULDU

Türkiye'nin başkenti olması dolayısıyla terör örgütlerinin hedefinde bulunan Ankara'da polis denetim alarmı verdi. Güvenlik zirvelerinde alınan, "Polisin sokaklarda daha görünür olması" kararıyla birlikte Ankara'nın giriş-çıkışlarında, merkezdeki birçok noktada trafik uygulamalarını artıran Ankara polisi, umuma açık mekânları da yakın markaja aldı. Her gün ekipler halinde farklı ilçe ve bölgelerde bulunan eğlence mekânı, kahvehane ve internet kafeleri denetleyen ekipler, GBT sorgulamalarına da hız verdi.

ARANAN 9 KİŞİ YAKALANDI
Üç ilçede 3 gün önce yapılan denetimlerde kaçak oto, change oto ve ikiz plaka denetimleri sırasında 32 araç kontrol edildi. 6 otomobile çeşitli suçlardan işlem yapıldı. 2 bin 238 şahsa GBT sorgulaması yapıldı. 187 kişiye idari işlem yapıldı. Çeşitli suçlardan aranan 9 şahıs yakalandı. Aramalarda ise 4 adet ruhsatsız tabanca, bir tane tüfek, 43 tane de mermi ele geçirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğlence mekânları polisin markajında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN