Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gölbaşı havuzlarına hijyenden tam not

Gölbaşı Belediyesi Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler sonucunda yine tam not aldı

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Gölbaşı havuzlarına hijyenden tam not
Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ayda bir yapılan ve bir yıl boyunca süren havuz denetimlerinde, Gölbaşı Belediyesi Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu'nun kalitesi tartışılmaz hale geldi. Denetimlerde havuzların kalite standartlarına uygunluğunu, havuz hijyenini ve havuz suyu kalitesini kontrol eden yetkililer, denetimin ardından tam not verdi. Tesisleri en ince ayrıntısına kadar inceleyen ekipler, suyunun yanı sıra tesislerin genel temizliğini de detaylı bir şekilde kontrol ederek havuza geçer not verdi.

"HİJYEN ÖNEMLİ"
Halkın sağlığının öncelikli olduğuna vurgu yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, "Her yönüyle sağlıklı ve huzurlu bir ilçede yaşamak her vatandaşın hakkıdır. Bu yüzden sağlık ve spor alanında yapmış olduğumuz tüm hizmetleri titizlikle yerine getiriyoruz. Çünkü halkın sağlığı her şeyden önemlidir. İnsanlar bir spor merkezine geldiğinden, spor yapıyor, havuza giriyor. Bunları sağlıklı yaşamak için yapıyorlar, sağlıklarından olmak için değil" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölbaşı havuzlarına hijyenden tam not
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN