Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marjinal gruplar huzursuzluk çıkarıyor

SABAH Ankara’ya konuşan Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, “Gerçek A.Gücü sevdalısı taraftarımızın arasına karışan marjinal gruplar huzursuzluk istiyor” diye konuştu

Giriş Tarihi: 19.3.2016
Marjinal gruplar huzursuzluk çıkarıyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile kulübün geleceğini sürekli olarak görüştüklerini ifade eden Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek ile Ankaragücü'nün geleceği ile ilgili sürekli görüşüyoruz.
Melih Başkan Ankaragücü markasının kente ne değer katacağının farkında. Zaten kendisi de tam bir Ankaragücü sevdalısı.
Ancak Başkan Gökçek'in desteğini alabilmek için taraftarımızın siyasetten uzak olarak sağduyulu davranması gerekiyor" diye konuştu. SABAH Ankara'ya önemli açıklamalarda bulunan Mehmet Yiğiner, "Gerçek Ankaragücü sevdalısı taraftarımızın arasına karışan marjinal gruplar taraftarları farklı yönledirmeye çalışarak camia içerisinde huzursuzluk oluşturmaya çalışıyor. Camiadaki bütünlüğü bozmaya çalışan bu kişiler Ankaragücü'nün aydınlık günlere kavuşmasını engelliyorlar.M Böylece gerçek Ankaragücü sevdalılarını tribünlerden uzaklaşıyor. Biz, takım 90+1'de gol atınca sevinmeyip yönetimi istifaya çağıran ve takımı protesto eden taraftarların art niyetli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'i mahkeme kararıyla koparan kişinin Ankaragücü eski Başkanı Cemal Aydın olduğunu belirten Yiğiner, "Melih Gökçek'le siyasi görüşünüz farklı olabilir. Ancak unutulmamalıdır ki A.Gücü'nü şampiyon yapmak amacıyla yola çıkan Melih Gökçek'i mahkeme kararıyla kulüpten koparan Cemal Aydın'dır.
Kendisine yapılan haksızlıklara rağmen A.Gücü'ne yine en büyük desteği Melih Gökçek verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bugün iyi bir noktaya geldik. Artık birlik ve beraberlik zamanıdır. Siyaseti bırakıp camia olarak Ankaragücü'nü daha ileriye taşımamız lazım" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marjinal gruplar huzursuzluk çıkarıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN