Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kızılay, Ulus ve Tunalı’ya alışveriş kampanyası

Giriş Tarihi: 23.3.2016
Kızılay, Ulus ve Tunalı’ya alışveriş kampanyası

ATO, Ulus, Kızılay ve Tunalı için alışveriş kampanyası planlıyor. Öneri oda meclisinde oylamaya sunulacak

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Ankara Genç İş Adamları Derneği'nin (ANGİAD) yeni yönetimini kabul etti. Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda gerçekleşen kabulde konuşan Bezci, terör saldırılarının yaralarını sarmak için alışveriş kampanyası başlatacakları müjdesini verdi.
Bezci kampanya ile terör saldırılarından sonra eski hareketliliğini kaybeden Kızılay, Ulus ve Tunalı Hilmi Caddesi'nde ticareti yeniden canlandırmayı amaçladıklarını söyledi. Bölgedeki esnafı tek tek ziyaret ettiklerini hatırlatan Bezci, ATO Yönetim Kurulu olarak, alışverişi canlandırmaya yönelik kampanya projesini ATO Meclisi'nin Mart Ayı Olağan Toplantısı'nda öneri olarak sunacaklarını belirtti. Ankara'nın yaralarının sarılmasına ANGİAD üyelerinin de katkıda bulunmasını isteyen Bezci, "Çok zor günler yaşıyoruz. Özellikle bu günlerde yurt dışındaki fuarlara katılım sağlayın. Ankaramızı temsil edin" çağrısında bulundu. Cannes ve Berlin'de iki fuara katıldığını anlatan Bezci, "Bu üstümüzdeki şeyi atmak için çok hareket edeceğiz, çok gezeceğiz. Sizlere de düşen görev, yurt dışındaki fuarlara mutlak şekilde katılmaktır" dedi.

ATO'YA 40 KATLI YENİ BİNA YOLDA
Bezci, ATO'nun mevcut binasını yıkarak yerine 40 katlı iki bloktan oluşan yeni bir bina yapacaklarını da açıkladı. Bezci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile ortak projeler yürüttüklerini, ATO'nun yüzde 10 ortağı olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri'nin (GTİ) karayolu gümrük kapılarını yenilediğini anlattı.
Akyurt'ta, ATO, Büyükşehir Belediyesi ve diğer kurum ve kuruluşlarının ortağı olduğu fuar alanının ihalesinin yapıldığını belirten Bezci, fuar alanının Ankara ekonomisine büyük fayda sağlayacağına dikkat çekti. Bezci, eğitime katkıda bulunmak için okullar yaptıklarını da sözlerine ekledi. ANGİAD'ın yeni yönetimini tebrik ederek başarılar dileyen Bezci, "Bundan sonra hep birlikte el ele verip Ankara için çalışacağız" diye konuştu.

ANGİAD 'DAN DESTEK
ANGİAD Başkanı Emre Altındağ ise ATO'nun Kızılay, Ulus ve Tunalı Hilmi Caddesi'nde uygulayacağı projenin başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, projeye kendilerinin de dahil edilmesini istedi. Altındağ, genç ve dinamik bir ekibe sahip olduklarını vurguladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızılay, Ulus ve Tunalı’ya alışveriş kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN