Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara projeleri Dubai Cityscape’de

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Ankara projeleri Dubai Cityscape’de

KONUTDER üyesi BESA Grup, yabancı yatırımcının yakından takip ettiği Cityscape’e önümüzdeki yıl Ankara ve Bodrum’daki projeleriyle katılacak

BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, şubat ayında yabancıya konut satışının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 15,8 arttığını söyledi. Bezci "Yabancıların 'ye ilgisi çok büyük. Özellikle Körfez ülkelerinden ciddi talep var. Bu durum 'nin uluslararası arenada yıldızının daha da parlayacağını, ülkemiz inşaat sektörünün gelişimini de yabancı yatırımcıyla sürdüreceğini gösteriyor" dedi. Bezci, yabancıların ülkemize olan ilgisini 'de ilk kez düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı Cityscape'te de yerinde gözlemlediklerini belirtti.

CITYSCAPE'DE OLACAĞIZ
Dünyanın pek çok ülkesinden yatırımcının İstanbul'da düzenlenen fuara katıldığını vurgulayan Bezci, "Gayrimenkul sektörü için büyük değeri olan Cityscape fuarı, Kore, Kuveyt, Katar, Cidde, Mısır, Abu Dabi ve Dubai'nin ardından bu yıl ilk kez kapılarını İstanbul'da açtı. Firmaların, Türkiye'nin yanı sıra Dubai ve Londra gibi dünya kentlerinde hayata geçirdikleri projeleri de yatırımcıyla buluşturduğu fuara özellikle yabancıların büyük ilgisi mevcut. Türk inşaat sektörü, uluslararası arenadaki bu ününü doğru değerlendirmeli" ifadelerini kullandı. Bu yıl gözlemci olarak katıldığı Cityscape'e önümüzdeki yıl Bodrum ve Ankara'daki projeleriyle katılacağını kaydeden Bezci, "Yoğun çalışma tempomuzu bu yıl da sürdüreceğiz. Hedefimiz yalnızca İstanbul değil, Eylül ayında Dubai'de düzenlenecek Cityscape fuarında BESA Grup projelerini yabancı yatırımcıyla buluşturmak" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara projeleri Dubai Cityscape’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN