Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırk yıllık evliliğin yolu ‘peki’ demekten geçiyor

Giriş Tarihi: 12.4.2016
Kırk yıllık evliliğin yolu ‘peki’ demekten geçiyor

Milletvekillerine aileye yönelik projelerini anlatan Gökçek, 40 yıllık evliliğinin sırrını da açıkladı: Bizim evde söz sahibi hanımdır. Ne dese ‘haklısın’ derim

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu üyesi milletvekillerine, "Ailenin bütünlüğünü korumaya yönelik" çalışma ve projelerini anlattı. Kuşçağız Aile Yaşam 'nde sinevizyon eşliğinde gerçekleştirilen sunuma, Başkan Gökçek ile eşi Nevin Gökçek'in yanı sıra Komisyon Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, komisyon üyesi milletvekilleri Jülide Sarıeroğlu, Necdet Ünüvar, Tülay Kaynarca, Hüsniye Erdoğan ve Ergün Taşcı ile bürokratlar ve davetliler katıldı.

"ÇİFTLERİ ZİYARET EDİYORUZ"
Komisyon Başkanı Keşir, 14 Ocak'tan bu yana çalışmalarının sürdüğünü belirterek, 40-45 yıldır evli olan çiftleri ziyaret edip sırlarını sorduklarını kaydetti. Keşir'in sorusu üzerine "Bizim de 40 yıl oldu" diyerek karşılık veren Başkan Gökçek, "Bizim evde söz sahibi hanımdır. Ne dese 'haklısın' derim" ifadelerini kullandı.

AYM'LERİN 60 BİN ÜYESİ VAR
164 adet çocuk, genç, yaşlı, engelli ve kadınlara yönelik proje yürüttüklerini de anlatan Başkan Gökçek şunları söyledi: "Aile Yaşam Merkezlerimiz (AYM) toplam 9 adettir. 40 ayrı etkinlikten faydalanan 2015 yılı itibariyle 60 bin 486 üyesi var. Bugüne kadar 291 bin 448 üye faydalanmış."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırk yıllık evliliğin yolu ‘peki’ demekten geçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN