Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kampanyaya bedestende açılış

Giriş Tarihi: 5.5.2016
Kampanyaya bedestende açılış

ATO’nun düzenlediği “Ankara’yı Seviyorum” kampanyasının açılışı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’un katıldığı törenle Akşemseddin Bedesteni’nde yapıldı

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ankara Ticaret Odası'nca (ATO) Akşemseddin Bedesteni'nde düzenlenen "Ankara'yı Seviyorum" kampanyası açılış törenine katıldı. Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, 20 Temmuz'dan bu yana içeriden ve dışarıdan terör saldırılarıyla karşı karşıya olunduğunu belirterek, "Bu saldırılar hem siyasi hedefi olan hem ekonomik hem de genel olarak 'nin geleceğine ilişkin saldırılardı" dedi.Türk milletinin bu süreci dayanışma ve birlik içerisinde, saldırılara karşı yek vücut olarak baş ettiğini vurgulayan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, " kim ne yaparsa yapsın yoluna devam edecek, kim hangi hain planın arkasına gizlenirse gizlensin yoluna devam edecek" ifadelerini kullandı.

ESNA FLA SOHBET ETİ
Her gün 'nin aleyhine kampanyalar yapıldığını anlatan Kurtulmuş, Türkiye'ye karşı algı operasyonlarının da yapıldığına dikkati çekti. Zaman zaman bir takım dedikodu müesseseleri kullanılarak Türkiye'ye karşı algı operasyonlarını sürdürüldüğünü belirten Kurtulmuş, Türkiye'nin bu operasyonlara karşı yek vücut olarak durduğunu ifade etti. Kurtulmuş, konuşması sonrasında Akşemseddin Bedesteni'ndeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Kurtulmuş girdiği bir dükkandan seccade ve tespih aldı. Açılışta Kurtulmuş'a ATO Başkanı Salih Bezci eşlik etti.

Arda TOPAL
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kampanyaya bedestende açılış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN