Bölge adamları yemekte buluştu

Giriş Tarihi: 6.5.2016
Bölge İşadamları yemekte buluştu

’nın da aralarında bulunduğu İç Anadolu Bölgesi GİAD’ları, İÇGİAF’ın yemeğinde bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma yemeğine adamları ve eşleri büyük ilgi gösterdi

İç Anadolu Genç adamları Federasyonu'nun (İÇGİAF) yeni yönetim kurulu, yemekte bir araya geldi. Aralarında ANGİAD'ın da bulunduğu İç Anadolu Bölgesi'ndeki illerde örgütlü GİAD'ların temsilcilerinin katıldığı yemek, son derece samimi bir ortamda gerçekleşti. İÇGİAF çatısı altındaki GİAD'ların başkanları ile delegeler ve eşlerinin katıldığı Karaf Restaurant'taki yemeğe Genel Başkan Fatma Semiz ev sahipliği yaptı. Davette yer alan tüm konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Semiz, federasyon olarak çok yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını, tüm bölgeyi kapsayacak projelerle İç Anadolu'nun sesi haline geleceklerini ifade etti.

13 MAYIS'TA MAKEDONYA GEZİSİ
İÇGİAF Genel Başkanı Fatma Semiz yemekte ayrıca, 13-16 Mayıs günleri arasında düzenlenecek olan Makedonya-Üsküp ticari gezisine ilişkin de bilgi verdi. Ticari gezide hem Makedonya Ekonomi Bakanı ve iş dünyası temsilcileri, hem de Türkiye'nin Makedon Büyükelçiliği yetkilileriyle görüşmelerde bulunacaklarını ifade eden Semiz, gezinin tüm GİAD üyelerinin katılımına olduğunu bildirdi. İÇGİAF'ın 'daki yemeğine katılan yönetim kurulu üyeleri ve delegeler de önümüzdeki dönem çalışmalarıyla ilgili görüş ve önerilerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bölge İşadamları yemekte buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN