Dünyanın en zor mesleği: Annelik

Tüm annelerin ’nü kutlayan TESK Başkanı Palandöken “Anneler dünyanın en zor ini hiçbir ücret almadan, 24 saat boyunca yapıyor. Bu özel günde küçük de olsa bir hediye ile anneleri unutmayalım” çağrısı yaptı

Giriş Tarihi: 8.5.2016
Dünyanın en zor mesleği: Annelik
Tüm annelerin 'nü kutlayan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK)
Genel Başkan Bendevi Palandöken, "Anneler dünyanını en zor ini hiçbir ücret almadan, 24 saat boyunca yapıyor. Bu özel günde küçük de olsa bir hediye ile anneleri unutmayalım" dedi. Palandöken Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, annelerin, dünyanını en zor işini hiçbir ücret almadan, 24 saat boyunca yaptığına dikkati çekti. Annelerin bu özel gününün, küçük de olsa bir hediye ile kutlanması gerektiğini ifade eden Palandöken, esnaf ve sanatkarlarda her zevke, her keseye uygun hediye bulmanın mümkün olduğunu kaydetti. Esnafın iş yaptığı önemli günlerden birinin de Anneler Günü olduğuna işaret eden Palandöken şöyle dedi:

HEDİYEYİ ESNAFTAN ALIN
"Anneler Günü, başta kuyumcu esnafımız olmak üzere çiçekçi, aksesuarcı, konfeksiyoncu, beyaz eşya ve züccaciyeci, pastacı, taksici esnafımızın iş yaptığı önemli günlerden birisidir. Çiçek siparişinizi verirken, takınızı seçerken tanıdık esnaftan almaya özen gösterin. Herkes kesesine göre, beğenisine göre bir hediyeyi esnafımızdan bulabilecektir. Anneler Günü'nde hediye için ayrılan ortalama bütçenin yüzde 33'ünü 51, 100 lira arası alınan hediyeler, yüzde 25'ini 101, 250 lira arası alınan hediyeler oluşturmaktadır. Bu hafta sonu yapılacak Anneler Günü harcamalarının piyasayı canlandırmasını bekliyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın en zor mesleği: Annelik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN