Gökçek’le buluşan gençler Ankapark’ta

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’le bir araya gelen ve ’nın ulaşım ve düzenini tartışan üniversiteli gençler, Ankapark’ı gezdi

Giriş Tarihi: 28.5.2016
Gökçek’le buluşan gençler Ankapark’ta
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le bir araya gelerek, "Ulaşım ve Düzeni" konusunda bilgi alan ve taleplerini ileten gençler, daha sonra Ankapark'a giderek gönüllerince eğlendi. Başkan Gökçek'in gençlerle buluşup 'yı tartıştığı programların ikincisinde, konu başlığı "Ulaşım ve Trafik Düzeni" oldu. Başkan Gökçek'le bir araya gelen yaklaşık 250 gençten bir kısmı, dana sonra Ankapark'a giderek, çalışmaları yerinde görme ve eğlenme fırsatı buldu. EGO otobüsleriyle Ankapark'a götürülen ve çoğunluğu Ankara'da yaşayan ve üniversite öğrencilerinden oluşan gençler, dünyanın en büyük tema parklarından olan ve roller coaster, dönme dolap, yükselen salıncak, dijital oyun çadırları, dinazor ve sayısız oyuncakların yer aldığı Ankapark'ı gezerek gönüllerince eğlendiler.

DİJİTAL ÇADIRDA ADRENALİN
Ankapark'ta bulunan dijital oyun çadırındaki ayrı temalardan oluşan 6 bölümü gezen gençler, özellikle uzay temasında, dijital oyuncaklar ve robotlarla ve eğlencenin doruğuna çıktılar. Ankapark'ı çok beğendiklerini ve Ankara'nın tanıtımına katkıda bulunacağını düşündüklerini belirten gençlerden bazıları, görüşlerini şöyle açıkladı: Muhammet Talha Akgül (20) : Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Başkan Melih Gökçek, gençlerin görüşlerine önem veriyor. ANKAPARK, özellikle kardeşlerimiz, çocuğumuz olursa ileride onlar için güzel bir yer olacak. Ümit Aydoğan (21) : Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat 2.sınıf öğrencisiyim. Başkan Gökçek'in gençlerle buluşması çok güzel. Tüm belediye başkanlarımızın yapması gereken bir şey. Yani konuyu birinci ağızdan dinlemek açısından çok önemli. Toplantı gayet güzel, hemen orada bürokratların da bulunması ve anında çözüm üretilmeye çalışılması da gayet güzel. Metro çalışma saatiyle ilgili hemen bir sonuç alınması gayet memnun edici. Ankapark'ı ilk kez görüyoruz, gayet güzel.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek’le buluşan gençler Ankapark’ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN