Narkotimlerden bayram temizliği

Mamak’ta uyuşturucu ticaretini yönlendirdiği belirtilen ve inin uzun süredir her yerde aradığı “Tek diş” lakaplı M.Y. kıskıvrak yakalandı

Giriş Tarihi: 15.7.2016
Narkotimlerden bayram temizliği
Narkotimlerin başkentteki zehir tacirlerine yönelik yaptığı "" operasyonlar bayram öncesi ve bayram boyunca da hız kesmeden devam etti. Gerçekleştirilen 5 ayrı operasyonda 17 kişi gözaltına alınırken Mamak'ta uyuşturucu ticaretini yönlendiren ve araması bulunan "Tek diş" lakaplı M.Y. kıskıvrak yakalandı.

PARKL ARI MESKEN TUTMUŞLARDI
Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Bayram öncesi motorlu Narkotim ekipleri halkın toplu halde bulunduğu parklarda, tren garında, otogarda zehir temizliği yaptı. Torbacıların parkları zehir ticaretinde buluşma noktası bellediği bilgisi alan , bayramı zehre çevirmek isteyen uyuşturucu tacirlerini kıskaca aldı. Bunlara yönelik 3 operasyon düzenleyen polis, 11 kişiyi gözaltına aldı. Zanlılarla birlikte paketlenmiş halde 15 paket eroin, 41 kilogram esrar maddesi yakalandı.

UZUN SÜREDİR ARANIYORDU
Narkotik polisi büyük bir operasyonu da Mamak ilçesinde gerçekleştirdi. Mamak bölgesindeki parkları denetleyen ekipler, Mamak'ta uyuşturucu ticaretini yönlendiren şahsın da bir parkta olduğu bilgisini aldı. Bunun üzerine parka operasyon yapıldı. "Tek diş" lakaplı M.Y. ile birlikte 3 zanlı gözaltına alındı. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Tek diş lakaplı M.Y.'nin uyuşturucu madde ticareti suçundan uzun zamandır arandığı ve kaçmak için her yolu denediği belirlendi.

GÜLTEPE'YE UYUŞTURUCU OPERASYONU
Ekipler eş zamanlı olarak Altındağ Gültepe TOKİ bloklarında da zehir tacirlerine operasyon düzenledi. TOKİ bloklarında gelen müşterilere küçük paketler halinde uyuşturucu madde satan 5 kişi gözaltına alındı. Gerçekleşen operasyonda 510 gram eroin maddesi ele geçirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Narkotimlerden bayram temizliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN