Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Barikat kurdular hastanelere taşıdılar

Vatan hainlerinin darbe girişimine bir tepki de taksici esnafından geldi. Esnaf darbe girişiminde üzerlerine düşen görevleri yerine getirdiklerini ifade etti

Giriş Tarihi: 20.7.2016
Barikat kurdular hastanelere taşıdılar
FETÖ/PDY'nin başarısız darbe girişiminin ardından tepkiler çığ gibi büyüyerek devam ediyor. 'daki taksici esnafı da dün organize bir şekilde toplanarak uzun bir konvoy oluşturdu. Beşevler'den 'a doğru giden konvoyda taksiciler tepkilerini hazırladığı pankartlar, bayraklar, korna sesleri ve marşlarla ortaya koyarken Ankaralı vatandaşlar da eyleme alkışlarla ve marşlara eşlik ederek destek verdi. Kızılay'a ulaşan konvoy ardından burada bir basın açıklaması yaparak eylemlerini sürdürdü.

ŞENER'DEN BAŞ SAĞLIĞI
Ankara Umum Otomobilciler Şoförler Esnaf Odası Başkanı Zafer Şener yaptığı basın açıklamasında demokrasiye karşı yapılan bir grubun kalkışma hareketinde hayatını kaybeden demokrasi şehitlerine Allah'tan rahmet dileyerek, yakınlarına ve Türk milletine baş sağlığı temenni etti. 'nin darbelerden bir hayli yara aldığını belirten Şener, "Ankara taksici esnafları olarak her türlü sorunun demokrasi çerçevesinde çözülmesinden yana olduğumuzu, tüm halkımızla paylaşmak isteriz" dedi.

"TAKSİLER BARİYER OLDU"
Bu vahim olayda Ankara'da yaşanılan vahşette taksici esnafının üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini özellikle vurgulayan Şener, "Araçlarımız demokrasi karşıtı olan tankların önüne bariyer yapmış, bombalamadan dolayı yaralanmış gerek sivil gerekse güvenlik görevlilerini hastanelere taşımışlardır. Bu duyarlılığı gösteren taksici esnafımızı huzurlarınızda yürekten kutluyorum" şeklinde konuştu. Şener konuşmasının sonunda tüm ülke olarak yaşanılan bu talihsiz olayın tekrar yaşanmamasını temenni ederek taksici esnafına kazançlı hayırlı işler diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Barikat kurdular hastanelere taşıdılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN