Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dayanışma kampanyasına ATO’dan 2 milyon TL bağış

Dayanışma kampanyasına ayrılan 2 milyon TL’lik bağış çeki ATO Başkanı Salih Bezci tarafından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya’ya takdim edildi

Giriş Tarihi: 28.7.2016
Dayanışma kampanyasına ATO’dan 2 milyon TL bağış
Odası (ATO), 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na 2 milyon TL'lik bağışla katkıda bulundu. ATO'nun bağış çekini ATO Başkanı Salih Bezci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya takdim etti. 15 Temmuz silahlı darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşların aileleri ile gazilere yardım amacıyla Başbakan Binali Yıldırım tarafından yayınlanan genelgeyle başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na, ATO 2 milyon TL'lik bağışla katkıda bulundu. Bağış çekini sunmak üzere ATO Başkanı Salih Bezci ile yönetim kurulu üyeleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'yı makamında ziyaret etti. ATO Başkanı Bezci, 15 Temmuz'da Türk milletinin elleriyle tankların önünde durduğunu belirterek, "Milletimiz o Kurtuluş Savaşı ruhu sergileyerek, bir kahramanlık destanı yazdı" dedi.

"HAYIRLI İŞLERDE YARIŞILMALI"
ATO Meclisi'nce alınan bir kararla vatan savunması sırasında şehit olanların ailelerine 15'er bin TL yardım yaptıklarını hatırlatan Bezci, "Bu kez de yardımımızı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aracılığıyla yapıyoruz" dedi. Bezci, ATO'nun 2 milyon TL'lik bağış çekini Bakan Kaya'ya takdim etti. Bakan Kaya da, hayırlı işlerde yarışılması gerektiğini belirtip, "Ankara Ticaret Odasına bu anlamlı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum" diyerek çeki teslim aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dayanışma kampanyasına ATO’dan 2 milyon TL bağış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN