Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinpaş projelerinde tarihi kampanya

Türkiye’nin köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş, 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak Gayrimenkulde Güç Birliği kampanyasını başlattı. Kampanya ile 120 ay için uygulanan vade farkı oranı yüzde 0,70 seviyesine çekildi

Giriş Tarihi: 9.8.2016
Sinpaş projelerinde tarihi kampanya
Sinpaş Yapı, 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bugüne kadar görülmemiş efsanevi bir kampanya düzenliyor. Kampanyaya Sinpaş Palas, Altınoran, Marina , Aquacity , Liva, Köyceğiz ve Ottomare projeleriyle katılırken; Sinpaş GYO da Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası ve Modern projeleriyle destek veriyor. Sinpaş'ın kampanyaya dahil edilen projelerinde peşinat yok, 10 yıl vade var. Ödeme planında ayrıca iki ayrı ara ödeme bulunuyor. Her zaman olduğu gibi Türkiye'nin geleceğine gönülden inanan ve destek veren Sinpaş, projelerindeki ödeme planlarını da tüketiciye yine en özel ve en uygun koşullarla sunuyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, "15 Temmuz darbe kalkışmasının karşısında millet olarak dimdik durduk, şimdi de ekonominin can damarları olan sektörler ve şirketler olarak bu duruşumuzu gösterme zamanıdır" dedi.

"EKONOMİYE GÜVENİYORUZ"
İnşaat ve gayrimenkul sektörünün ekonomiye güvendiğini vurgulayan Çelik, "Bu amaçla 'Gayrimenkulde Güç Birliği ile Daha Güçlü Türkiye kampanyasını' hayata geçirerek ülke ekonomisindeki canlılığı devam ettirmek istiyoruz. Gün fedakarlık günüdür. Birlik, beraberlik günüdür. Ev sahibi olma hayallerini erteleyen vatandaşın hayallerini gerçekleştirme günüdür. Şimdi bugüne kadar yapılan kampanyaların en büyüğü ile halkımızın yanındayız. Vatanımıza milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

SİNPAŞ'TAN TAM DESTEK
Sinpaş'ın tüm projelerindeki konutlarda 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olmak üzere 120 ay için uygulanmakta olan yüzde 1,15 seviyelerindeki vade farkı oranı ise yüzde 0,70'e çekildi. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli'deki Sinpaş projelerinden konut sahibi olmak isteyenler iki ara ödeme ile birlikte yüzde 0,70 vade farkını 10 yılda ödeyerek ev sahibi olabilecek.

KAMPANYA 14 PROJEDE GEÇERLİ
Kampanya dahilinde Sinpaş Yapı Projeleri, Sinpaş Palas, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Aquacity Denizli ve Ottomare; Sinpaş GYO Projeleri, Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası, Bursa Modern projeleri satışa sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinpaş projelerinde tarihi kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN