Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor

Giriş Tarihi: 18.8.2016
Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor
Karton yeni sonbahar-kış sezonu kreasyon çekimlerini gerçekleştirdi. Katalog çekiminde değerlendirmelerde bulunan Ankara Giyim Sanayicileri Derneği (AGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Canip Karakuş, darbe girişimi sebebiyle kritik bir süreç geçilmesine rağmen tekstil sektörünün gelişmelerden pek etkilenmediğini söyledi.

RUSYA OLUMLU ETKİLEDİ
Karakuş, "En başta Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin dik duruşu bize çok moral oldu. Biz de bu motivasyonlar çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Özellikle bu yeni dönemdeki ile görüşmeler neticesinde girdiğimiz normalleşme süreci sektörü çok olumlu etkiledi. Hatta Sayın Cumhurbaşkanımızın ile temaslarının hemen ertesi günü bizi arayanlar oldu. Bu temaslar ve telefonlar sonucunda da satışlarımızda belli bir artış sağlandı" dedi. Karakuş ticari kredi faizlerinde indirime gidilmesi halinde tekstil sektörünün canlanacağını belirtti

BAŞKENT MODA GÜNLERİNE DEVAM
Yakın zamanda Başkent Günleri'ni gerçekleştirecekleri haberini veren Karakuş, "15 senedir yaptığımız modo günleri artık gelenekselleştı. Geçen sene Türkiye'nin çoğu ünlü isimlerini moda günlerine getirmiştik. Bu sene de aynı şekilde birçok sürpriz isim moda günlerine renk katacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN