Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halk Ekmek ürün yetiştiremiyor

Giriş Tarihi: 24.8.2016
Halk Ekmek ürün yetiştiremiyor

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nın başkentin 8 ayrı noktasında açtığı büyük satış mağazalarındaki ürünler kapış kapış gidiyor

Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Halk Ekmek Fabrikası'nın, değişik tatlarda sağlıklı ve hijyenik onlarca ayrı ürününün satıldığı 8 ayrı büyük satış mağazasındaki ürünler kapış kapış gidiyor. Her gün binlerce kişinin alışveriş yapıp, sohbet ettiği, birbirinden lezzetli, ucuz, sağlıklı ve kaliteli ürünlerden tattığı mağazalara gelen başkentliler, hizmetten memnun olduklarını söyledi. Son olarak Kocatepe Kafe ile birlikte 8'inci mağazasını da hizmete sunan Halk Ekmek Fabrikası'nın, börekten poğaçaya, çaydan simide, kahvaltı çeşitlerinden ekmeğine kadar değişik tatlardaki ürünlerinin satıldığı mağazalarda ürün yetişmiyor.

'FİYAT OLARAK DA UYGUN'
Dumanı üstünde ürünlerin satışa sunulduğu mağazalara gelen Başkentlilerden 57 yaşındaki elektrik mühendisi Zafer Yönenç, mağazanın ürünlerini güvenerek tükettiğini belirterek, "Fiyat olarak da uygun. Bu tip yerlerin açılmasında fayda var" dedi. Emekli öğretmen Ekber Türkmen de "Batıkent'teki Atlantis Kafe'deki ürünlerden çok memnunuz. Sık sık geliyoruz. Aileyle birlikte gelinebilen, çok güzel bir ortam. 5 üzerinden 5 veririz. Kalitesi insanları memnun ediyor" diye konuştu. Her gün geldiğini söyleyen 55 yaşındaki Bahri İnceler satış mağazasındaki fiyatların, ürünlere göre son derece uygun olduğunu belirtti. 'dan Ankara'ya gelen Aslı Erol, ürünlerin yetişmemesinden yakınarak "Ürünler çok güzel ve taze. Tertemiz ve güzel. Buraya yakın oturuyor olsam her gün gelirim. Hizmet ve ortama kesinlikle 5 üzerinden 5 veririm" dedi.

'İKİNCİ EVİMİZ'
Bir telekomünikasyon firmasından emekli olan Yılmaz Erde şunları söyledi: "Böyle şahane bir yer yaptığı için Büyükşehir Belediyesine özellikle teşekkür ediyorum. Bu tür yerleri çoğaltmasını istiyorum. Ürünlerden çok memnunuz, hepsi seçilmiş, lezzetli. Ben en çok tereyağlı simit seviyorum. 50 kuruşa çay içme ayrıcalığını başka bir yerde yaşamak mümkün değil. Fiyatlar da çok ucuz. Burası bizim ikinci evimiz oldu. Çocuklarımız, 2 gelinim, 2 torunumla geliyorum hep. Hatta tanıdıklarımı burada ağırlıyorum. Her şey çok güzel."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk Ekmek ürün yetiştiremiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN