Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir sünnet organizasyonunda 2016 yılı kontenjanı tamamen doldu

Giriş Tarihi: 26.8.2016
Büyükşehir sünnet organizasyonunda 2016 yılı kontenjanı tamamen doldu

Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli ailelere destek olmak amacıyla düzenlediği sünnet organizasyonu devam ediyor. Yetkililer 2016 yılı kontenjanının dolduğunu bildirdi

Büyükşehir Belediyesi'nin "Sünnet Organizasyonu" kapsamında bu yıl 2016 çocuk sünnet ettiriliyor. Dar gelirli ailelere destek olmak amacıyla düzenlenen organizasyonun bu yılki kontenjanı doldu. Başkentte yaşayan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen organizasyonda, her yıl, o yılın rakamı kadar çocuk sünnet ettiriliyor. 2000 yılından bu yana devam eden sünnet organizasyonunun tüm masrafları, Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanırken, çocuklara sünnet kıyafetleri ve çeşitli hediyeler veriliyor.

ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKANI
Uzman tarafından, lokal anestezi yöntemi ile hijyenik, sağlıklı ve tam teşekküllü özel bir hastanede sünnet işlemleri gerçekleştiriliyor. Haziran ayı itibariyle başlayan organizasyon yoğun ilgi görürken, çocuk sayısının 2016'ya ulaştığı bildirildi. Büyükşehir, sünnet organizasyonunda çocukların ve ailelerin tüm konfor ve sağlığını da düşünüyor. Ulaşım imkanı olmayan ailelerin ücretsiz olarak hastaneye ulaşmasına olanak sağlanıyor. Sünnet için sabahın erken saatlerinde hastaneye gelen aileler, önce kayıt oluyor. Kayıtları yaptıran aileler, Büyükşehir tarafından hediye edilen sünnet gömleklerini çocuklarına giydirerek sıralarını bekliyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir sünnet organizasyonunda 2016 yılı kontenjanı tamamen doldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN