Büyükşehir’in bayram hazırlıkları tamam

EGO leri bayramda ücretsiz olacak. Zabıta ve ASKİ ekipleri tatil süresince görev başında olacak. Mavi Masa da 7/24 hizmet verecek

Giriş Tarihi: 6.9.2016
Büyükşehir’in bayram hazırlıkları tamam

Büyükşehir Belediyesi, başkentlilerin 'nı huzur ve güven içinde geçirmeleri için EGO ve ASKİ başta olmak üzere tüm birimlerinde gerekli önlemleri aldı. EGO leri, bayram boyunca yine ücretsiz olacak. Başkentliler, bayram süresince talep ve şikâyetlerini, 7/24 açık olan ALO 153 hattına iletirken, zabıta ve İtfaiye ekipleri, tatil süresince de görev başında bulunacak. Büyükşehir Belediyesi'nin "Bayramda ücretsiz otobüs yolcuğu" uygulaması, bu yıl da 4 günlük Bayramı süresince devam edecek.

ZABIT A GÖREV BAŞINDA
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince tüm birim ve genel müdürlükleriyle görev başında olacak. ALO 153 "Mavi Masa", bayramda 7/24 çalışacak. ASKİ Genel Müdürlüğü Kanal Arıza ekipleri de 24 saat aralıksız görev yapacak. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı da kent içi ulaşımında düzeni sağlamak ve halkın bayram ziyaretlerini rahatça yapabilmelerini temin etmek amacıyla, ulaşım-trafik ekipleriyle, durak ve hatlarda gerekli kontrolleri yapacak.

MEZARLIKLARA SEFER
Ankaralıların, arife gününden itibaren mezarlıklara kolaylıkla gidebilmeleri amacıyla da EGO, otobüs seferleri düzenledi. Bu çerçevede Karşıyaka Mezarlığı'na gidecekler için belli noktalardan otobüs kalkacak. İtfaiye Dairesi Başkanlığı da Kurban Bayramı süresince 7/24 mesaisini sürdürecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’in bayram hazırlıkları tamam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN