Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni stadın temeli bu yıl

Giriş Tarihi: 9.9.2016
Yeni stadın temeli bu yıl

AK Parti Milletvekili , “19 Mayıs’ın yerine yapılacak yeni stada bu yıl başlanacak” dedi

lılar ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği'nin (AHİD) yeni Başkanı Hilmi Yaman'a tebrik ziyaretinde bulunan katılan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat , derneğin ilk yönetim kurulu toplantısı öncesi üyelerle sohbet etti. Ankara'nın son yıllarda büyük gelişim gösterdiğini ve bu gelişim karşısında daha fazla çalışmaları gerektiğini ifade eden Ceylan, "Ankara'ya hizmet etmek için yarışmalıyız" dedi.

ŞİMDİKİ HEDEF YURTDIŞI
Tandoğan'da yapımına devam edilen Yüksek Hızlı Tren Garı sayesinde Ankara'nın raylı sistemlerin de başkenti olacağını belirten Ceylan, "YHT Garı'nın tamamlanması ile Ankara yeni bir ivme kazanacak. Anadolu Jet sayesinde Ankara, havayolu ulaşımı konusunda önemli bir gelişim gösterdi. Şimdiki hedefimiz Ankara'dan yurtdışına uçuşlar konusunda mesafe kat edebilmek" dedi. Gittiği her şehirde yeni ve modern statlar gördüklerini belirten Ceylan, "Ankaramız yeni ve modern bir stadını çok hak ediyor. Gençlik ve Spor Bakanımız 19 Mayıs Stadı'nın olduğu yere yapılacak dev stadın temelinin bu yıl içerisinde atılabileceğini söyledi. Bu stat da inşa edilirse başkentimizin önemli bir eksiği de giderilmiş olacak" şeklinde konuştu.

'GÖVDEMİZİ KOYMAYA HAZIRIZ'
Ankara için -gündüz demeden çalışacaklarını belirten AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman ise, "Başkent için kim elini taşın altına koyarsa biz de gövdemizi koymaya hazırız. Bu bilinçle AHİD'de yönetime talip olduk ve bu heyecan ile Ankara'ya hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni stadın temeli bu yıl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN