Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent küresel aktörleri üçüncü defa konuk edecek

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi’nce düzenlenen Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel birliği Günleri ekimde ’da gerçekleşecek

Giriş Tarihi: 22.9.2016
Başkent küresel aktörleri üçüncü defa konuk edecek

Savunma ve havacılık sektörlerinin çapındaki dev firmalarının, sektörün Türk firmalarıyla tanışmak ve ikili görüşmeleri gerçekleştirmek üzere geleceği "Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2016" (ICDDA'16) için geri sayım başladı. Etkinlik, 11-13 Ekim 2016 tarihleri arasında, Savunma Sanayii Müsteşarlığı himayelerinde OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) organizatörlüğünde 'da üçüncü kez kapılarını açacak. ATO Congresium Kongre Merkezi'nde, küresel aktörlerle Türk KOBİ'lerinin aynı masada buluşacağı ICDDA16'nın ilk gününde "Türkiye'deki Savunma Havacılık ve Offset Pazarının Panaroması" konulu konferansa katılacak olan davetli ve katılımcılar; 2. ve 3. gününde ise ikili iş görüşmeleri yapma fırsatı yakalayacak.

250'DEN FAZLA FİRMA
Etkinlikte, orijinal ekipman üreticilerinin satın alma süreçleri ve tedarik zinciri politikaları üzerine çalıştaylar da düzenlenecek. 2014 yılında, 34 ülkeden 250'den fazla küresel firmanın katılımı ile 4 bin 800 bire bir kayıtlı iş görüşmesi gerçekleştirilen dev organizasyona önceki etkinliklerde sponsor olan TAI, Aselsan, Havelsan, Roketsan, FNSS, TEI, MKE ve SSI'ya, bu yıl DASSAULT Systemes, Otokar, İstanbul Teknopark eklendi. OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Sanayi Odası, Ankara Kalkınma Ajansı, SASAD gibi ana sanayi firmaları ve pek çok kurum ve kuruluşun da desteklediğiICDDA16' da; birçok ülkeden, yüzlerce firmanın katılımı ve 4 binden fazla ikili iş görüşmesinin gerçekleştirilmesi bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent küresel aktörleri üçüncü defa konuk edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN