Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 kupa sahibini buldu

Türkiye Binicilik Federasyonu ve Atlı Spor Kulübü ortaklığında organize edilen “Binicilik Engel Atlama Yarışları” tamamlandı

Giriş Tarihi: 11.10.2016
3 kupa sahibini buldu
Beştepe'deki Atlı Spor Kulübünde gerçekleştirilen ve iki gün süren organizasyonun son gününde Limak Enerji Kupası, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası ile Cumhurbaşkanlığı Kupası yarışları yapıldı. Limak Enerji Kupası'nda birinciliği Ankara Binicilik İhtisas Kulübünden Ömer Şimşek, "Flower Girl" isimli atıyla elde ederken, Adana Atlı Spor Kulübünden Bertan Ensonra, "Full Force" isimli atıyla ikinci, Avrasya Atlı Spor Kulübünden Tuna Yıldırım, "Alex V.K." isimli atıyla üçüncülüğü elde etti.

BAKANLIK KUPASI'NDA 'CONTENDRİNA' BİRİNCİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası'nda ise "Contendrina" adlı atıyla Atlı Spor Kulübünden Oğuz Dalmış birinci, "Özge 2" iadmı atıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Kulübünden Onur Taşpınar ikinci, "Duvkalle" adlı atıyla Samandıra Atlı Spor Kulübünden Sencer Horasan üçüncü oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılmadığı organizasyonda, dereceye girenlere ve kokartlarını Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan verdi.

GENEL SEKRETER KASIRGA ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI
Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda ise birinciliği Bursa Atlı Spor Kulübünden Hasan Şentürk, "Nindoxello" isimli atıyla kazandı. İstanbul Atlı Spor Kulübünden Uğur Yılmaz, "Zoloma" isimli atıyla ikinciliği elde ederken, üçüncü sıra İstanbul Atlı Spor Kulübünden "It's a Fact" isimli atıyla Oğuz Dalmış'ın oldu. Kupada dereceye girenler, ödül ve kokartlarını Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın elinden aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 kupa sahibini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN