Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın STK temsilcileri Keçiören’de buluştu

Giriş Tarihi: 7.11.2016
Kadın STK temsilcileri Keçiören’de buluştu

Keçiören’deki kadın STK temsilcileri Estergon Kalesi’nde düzenlenen programda ortak çalışma isteklerini yineledi

Keçiören Estergon Kalesi'nde düzenlenen Kadın Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Temsilcileri 3'üncü İstişare Toplantısı'nda daha iyi hizmet için görüş alışverişinde bulunuldu. Kahvaltı eşliğinde yapılan toplantıya Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve eşi Hatice Ak'ın yanı sıra, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol, Keçiören İlçe Kadın Kolları Başkanı Mahpeyker Sert, Keçiören TOGEM Başkanı Ayten Aydın, Keçiören Belediyesi'nin kadın Meclis Üyeleri ve STK'ların kadın temsilcileri katıldı. Toplantıda hem belediyenin hem de STK'ların yaptığı hizmetler anlatılırken, daha iyi hizmetlerin yapılabilmesi için görüş ve öneriler dile getirildi. STK'ların kadın temsilcilerini Keçiören'de misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Programı bayan meclis üyelerimiz gerçekleştirdi. Kadına fırsat verildiği zaman birçok başarıya imza atar" dedi.

TANIŞTILAR
Programda, tanışmayan STK temsilcilerininde birbirlerini tanımış olacaklarını söyleyen Ak, STK'ların belediyenin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirtti. Başkan Ak, "Sizlerden beklentim şudur. Birlikte gerçekleştirdiğimiz birçok projemiz oldu. Sizlerin belediyemizin çalışmalarını nasıl gördüğünüz, bizlere neler önermek istediğinizi öğrenmek istiyoruz. Daha iyi hizmet için çıkacak önerileri dikkatle takip edeceğiz" diye konuştu.

BAŞKAN AK'A TEŞEKKÜR
Siyasi partilerin de gönüllük esasına dayanan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol, "Kadınların dernek, vakıf, siyasette daha etkin olmasını ve sayılarının giderek artmasını hedefliyoruz. Kadınlar erkeklerden farklı olarak ince noktaları daha iyi görürler, hassastırlar, bu da büyük avantaj sağlar. Kadınları bir araya getiren Keçiören Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Ak'a vakıf, dernek ve STK'lara verdiği destekten ötürü de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Toplantıda konuşan kadın STK temsilcileri ise, kadın sorunlarına ve STK'lara verdiği destek için Mustafa Ak'a teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın STK temsilcileri Keçiören’de buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN