Kalaba Meydanı’na Halil İbrahim Sofrası

Keçiören Belediyesi tarafından Kalaba Meydanı’nda inşa edilecek olan Halil İbrahim Sofrası’nın temeli atıldı. Törene, AK Parti Ankara milletvekilleri Aydın Ünal ve Yalçın Akdoğan da katıldı

Giriş Tarihi: 12.11.2016
Kalaba Meydanı’na Halil İbrahim Sofrası
Keçiören Belediyesi, sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Halil İbrahim Sofrası'nın temelini attı. Kalaba Kent Meydanı'nda inşa edilecek olan dev tesisin temel atma törenine AK Parti Ankara milletvekilleri Aydın Ünal ve Yalçın Akdoğan'ın yanı sıra Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da katıldı. 6 ay içerisinde tamamlanması planlanan Halil İbrahim Sofrası'nın içerisinde bin 200 kişilik çok amaçlı salon, nikah salonu ve fuaye alanı dışında kokteyl ile bebek bakım odası bulunacak.

KEÇİÖREN BAĞRINA BASTI
Programda konuşan Yalçın Akdoğan, Keçiören'de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Çünkü Keçiören Cumhurbaşkanımızı bağrına bastı, en büyük desteği verdi" dedi. Halil İbrahim Sofrası'nın daha güzel bir mimariyle yenilenerek kapasitesinin geliştirileceğini söyleyen Akdoğan, "Keçiören sadece Ankara'nın değil, Türkiye'nin en hızla büyüyen gelişen ilçelerinden bir tanesidir"dedi.

OTOPARK SORUNU VARDI
Eski Halil İbrahim Sofrası'nda otopark sorunu bulunduğunu belirten Başkan Mustafa Ak ise, "Otopark sorununu çözmek için alt katına otopark yapacağız. Bin 200 kişilik toplantı ve yemek salonumuz mevcut. Hızlı nikahların gerçekleştirileceği nikah salonumuz ve küçük salonlarımız mevcut. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin bir gereği olarak ilçemizin ihtiyaç duyduğu tesisleri yapmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalaba Meydanı’na Halil İbrahim Sofrası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN