Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Parklara özel denetim

Ankara Valisi Ercan Topaca, Yenimahalle’de asayiş denetimine katıldı. Vali Topaca çocukların güvenliği için parklarda özel tedbirler alınacağını belirtti

Giriş Tarihi: 13.11.2016
Parklara özel denetim

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Demet Mahallesi Bağdat Caddesi'ndeki Cemre Parkı çevresinde vatandaşların huzuru ve güvenliği için asayiş denetimi yaptı. Denetimlere Vali Topaca ve Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan da katıldı. Vali Topaca, gazetecilere yaptığı açıklamada, amaçlarının yollarda, sokaklarda ve parklarda yasa dışı faaliyetleri, kötü niyetli kişilerin çocukları ve gençleri istismar etmesini engellemek olduğunu söyledi.

YOĞUN FAALİYET DÖNEMİ
Suç ve suçlularla mücadelede daha yoğun faaliyet dönemine girdiklerini belirten Topaca, çocukları korumak amacıyla parklarda, bazı cadde ve sokaklarda, suçların olabileceğini düşündükleri alanlarda denetimleri artıracaklarını anlattı. Topaca, hiç kimsenin çocukların cebindeki harçlıkları çalmasına, onları zehirlemesine ve kötü yola çekmesine müsaade etmeyeceklerine dikkati çekerek, çocukların iyi yetiştirilmesi ve iyi eğitim almasının önemine değindi. Topaca "Bundan sonra oluşturduğumuz ekipler vasıtasıyla belli büyüklükteki parklarda, gerek özel güvenlik gerekse polis ekipleriyle daimi kontrol, arama ve denetim faaliyetini yürüteceğiz, gayriahlâkî işlerin buralarda icrasına izin vermeyeceğiz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parklara özel denetim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN