Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Omuz omuza hizmet destanı yazacağız”

’nin Kahramankazan Belediye Başkan Adayı , resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazandı. Oğuz, “Kahramankazan’da hep birlikte yeni bir hizmet destanı yazacağız” dedi

Giriş Tarihi: 3.4.2019
“Omuz omuza hizmet destanı yazacağız”
AK Parti'nin Kahramankazan Belediye Başkan Adayı Serhat Oğuz, resmi olmayan seçim sonuçlarına göre, seçimi kazandı. AK Parti Adayı Serhat Oğuz, seçim galibiyetinin ardından, Kahramankazan Belediyesi önünde vatandaşlara seslendi. Serhat Oğuz'u burada eşi Nergiz Oğuz ile Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin de yalnız bırakmadı.

MİLLETİN İRADESİ KAZANDI
Serhat Oğuz, Kahramankazan halkına şükranlarını sunarak, "Zaferiniz kutlu olsun, Allah hepinizden razı olsun. Başımızın tacısınız" dedi. "Sizin iradenizin üstünde bir irade yoktur" diyen Oğuz, "Karanılık odalarda kurulan hesapların gelip toslayacağı yer sizin mübarek iradenizdir. Ülkemizin bekası bizim bekamızdır. Ülkemiz varsa biz varız. 'Bizim bekamız Kahramankazan'ın bekası' diyenler, bir kez daha şapkalarını önlerine koyup düşünsünler, yine siz kaybettiniz, yine milletin iradesi kazandı" şeklinde konuştu. Oğuz, Lokman Ertürk'e sarılarak, emaneti devraldığını söyledi. Kahramankazan'da 21 yıldır öğretmenlik, okul müdürlüğü ve son olarak da ilçe milli eğitim müdürlüğü yaptığını anımsatan Oğuz, "21 yıldır sizlerin öğretmenliğini yaptım, bundan sonra da şehreminiliğinizi yapacağım" dedi. Oğuz, seçim çalışmaları kapsamında desteklerini kendisinden esirgemeyenlere teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Omuz omuza hizmet destanı yazacağız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN