Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizim hedefimiz %100 mutluluk

’da yaşayan herkesin mutlu olması için çalışacağını belirten Belediye Başkanı , bu şekilde kendisine oy vermeyen yüzde 36’lık dilimdeki vatandaşların da gönlüne girmek için istediklerini söyledi

Giriş Tarihi: 8.4.2019
Bizim hedefimiz %100 mutluluk

Yüzde 64 rekor oy alarak Cumhur İttifakı'dan Altındağ Belediye Başkanı olan Asım Balcı, görevine hızlı başladı. Makamına oturmadan soluğu hemen sokakta vatandaşların içerisinde alan Balcı, ilk gün Hüseyin Gazi, Beşikkaya, Karpürçek, Siteler, Tatlar, Gicik, Peçenek, Aydıncık ve Kavaklı mahallelerine ziyarette bulundu. Balcı ziyaretlere ilişkin, "Kavaklı mahallemizde Ali Taylan amcamız ile Fatma Taylan teyzemizi ziyaret ettik. Yine, aynı mahallemizde 90 yaşındaki Satılmış amcamızı ziyaret ettik. Ellerini öpüp dua ve destekleri için teşekkürlerimizi dile getirdik. Bir kez daha hayır dualarını aldık. Kavaklı Mahallemizde hasta olan Bilal Taylan kardeşimizi ve ailesini de ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Milletimizle sadece iyi günde değil daima yan yana olacağız inşallah. Ayrıca, Siteler bölgemize de uğrayıp esnafımıza hem teşekkür ettik hem de hayırlı işler diledik. Seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da halkımızın kapılarını çalmaya, bir bardak çaylarını içmeye devam edeceğiz" dedi.

HER MAHALLEYE HİZMET
Altındağ'ın sorunlarını çok iyi bildiğini dile getiren Asım Balcı, "Altındağ tarihi ve kültürüyle sadece Ankara'nın değil bana göre Tüm Türkiye'nin en önemli ilçelerinden. Altındağ'ın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Altındağ'ın en büyük problemlerinden biri olan çarpık kentleşme ve gecekondu sorununu inşallah yeni dönemde çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Altındağ'da herkes konforlu evlerinde huzurlu bir şekilde yaşamalı. Bizim en önemli projemiz ise Altındağ'ın tüm mahallelerine hizmet götürmek. Biz bunu başardığımızda inanıyoruz ki Altındağ Ankara'nın en değerli ilçesi olacak" ifadelerini kullandı.

HERKESE ULAŞACAĞIZ
Balcı, "Benim bundan sonraki amacım bizlere oy vermeyen yüzde 36'lık dilimde bulunan vatandaşlarımıza da ulaşarak onların da gönlüne girmek. Kimsenin kalbini kırmadan, hakkına girmeden herkesin belediye başkanı olma noktasında büyük bir hassasiyet taşıyoruz. Altındağ'da yüzde 100 mutluluğa ve birlikteliğe ulaşmak için çalışacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim hedefimiz %100 mutluluk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN