Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sadece yemek yok spor yapmaya devam

Evde Kal çağrısına uyan, kangallarıyla vakit geçirip spor yapan Başkanı mesaj gönderdi: “Sadece yemek yemek dinlenmek yok, bolca spor var

Giriş Tarihi: 27.3.2020 ABONE OL
Sadece yemek yok spor yapmaya devam
TÜRKIYE Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen Koronavirüs nedeniyle 'evde spor yap' çağrısında bulundu. Evde spor yapan ve köpekleriyle vakit geçiren Huysuz, "Spor camiası olarak en güçlü şekilde geri dönmek için tekrar evlerimizde sporu en iyi şekilde devam ettireceğiz" dedi. Sağlığa dikkat etme vurgusu da yapan Huysuz, "Judo ailesi olarak evde kalmaya devam ediyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına almış olan koronavirüsün etkilerini azaltmak bizlerin elinde. Evde kalmaya devam edeceğiz hijyenimize sağlığımıza dikkat edeceğiz. Verilen kurallara uyacağız. Bu süreci en kısa sürede atlatmak için hep beraber çalışacağız" diye konuştu.

ZİNDE KALACAĞIZ
Sağlık çalışanlarına teşekkür eder Sezer Huysuz, "Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sağlık Bakanımız tüm sağlık çalışanlarımızı alkışlıyoruz. Süreci en iyi şekilde götürdüklerini biliyoruz ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Judo camiası, spor camiası, ülke olarak ailemizi ve sevdiklerimizi korumak için evde kalmaya devam edeceğiz. Daha güçlü olarak geri döneceğiz. Ama evde kalarak sadece yemek ve dinlenmek yok. Sporumuza, judomuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben de bildiğim kadarıyla sizlere işin püf noktalarını göstererek tekrar zinde kalarak güçlü bir şekilde döneceğiz" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sadece yemek yok spor yapmaya devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA