Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atama Kararları

Giriş Tarihi: 18.3.2015 03:08 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 13:41
Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Şehircilik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.
Buna göre; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı; Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdurrahman Yılmaz, Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Mehmet Çiçek, Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Murat Cavunt, Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Osman Ulukaya, Kahramanmaraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Osman Arısal atandı.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı; Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Süleyman Aslan, Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına Şevket Tekin, Mardin İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ali Elçin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığına Ali Recep Nazlı getirildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı; Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hasan Kaplan ile Yatırım ve İşletmeler Genel?Müdür Yardımcısı Ahmet Sedat Sert, başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı. Ayrıca 5’inci derece kadrolu Müfettişliğe, Müfettiş Yardımcısı Sıtkı Serhat Yıldırım, Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, Servet Olpak, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına, Çetin Arslan, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı I. Hukuk Müşavirliğine, Hande Çetinbaş Bülbül, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, Ayşegül Öztaş Yılmaz, Adana İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Sabri Tari atandı.
Milli Eğitim Bakanlığı; Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ahmet Alagöz, Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Necati Akkurt, Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Cengiz Mete getirildi. Maliye Bakanlığı Bursa Vergi Dairesi Başkanlığına Vergi Başmüfettişi Nuri Karakaş atandı.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı; Bakanlık Müşavirliğine Muhammed Ali Yumakoğulları, Artvin Orman Bölge Müdürlüğüne Mehmet Sedat Ecevit, Diyarbakır 10. Bölge Müdürlüğüne Edirne 11. Bölge Müdürü Yunus Algın, bu suretle boşalacak olan Edirne 11. Bölge Müdürlüğüne Adil Sabancı, Adana Orman Bölge Müdürlüğüne İsmet Erol getirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atama Kararları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN