Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Kılıç, Pursaklar Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ‘Benim Okulum Benim Spor Kulübüm Projesi’ çerçevesinde Pursaklar Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Bakan Çağatay Kılıç, ilk olarak okul bünyesinde judo kursuna katılan öğrencilerle bir araya geldi. Judo gösterisini izleyen Bakan Çağatay Kılıç öğrencilere, “Hedefiniz şampiyonluk olsun. Yeter ki siz iyi çalışın, biz size gereken desteği veririz” dedi.
Bakan Çağatay Kılıç, hafızlık eğitimi alan öğrencileri ziyaretinde ise önce Kuran-ı Kerim okuyan öğrenciyi dinledi, ardından da sınıftaki öğrencilere sporla yakından ilgilenmeleri tavsiyesinde bulundu.
Bilgisayar odası ve okulun fiziki yapısını da inceleyen Bakan Kılıç, güreşçi öğrencilerle de yakından ilgilendi. Öğrencilerin antrenmanını izleyen Bakan Çağatay Kılıç, güreş salonunun daha büyük bir yere taşınması talimatını verdi.
Eskrim ve Okçulukla ilgilenen gençlerin gösterisini de izleyen Bakan Çağatay Kılıç, öğrencilere geleceğin olimpiyat şampiyonları olmaları adına tavsiyelerde bulundu. Okçuluk salonunda ise öğrencilerin başarılı atışlarını ilgiyle izleyen Bakan Kılıç, öğrencilerle sohbet etti.
Ziyareti çerçevesinde Pursaklar’da yapılması planlanan Gençlik Merkezi arazisini de inceleyen Bakan Çağatay Kılıç, proje hakkında bilgi alırken, arazideki yeşil alanların arttırılması talimatını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Kılıç, Pursaklar Medine İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN