AK Parti İl Başkanlığı Yerel Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
AK Parti İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya Birimi tarafından organize edilen ‘Yerel Basını ile Kahvaltı’sında tüm ilçelerde faaliyet gösteren basın mensupları bir araya geldi.
Ala Sosyal Tesislerinde verilen kahvaltıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Tanıtım ve Medya Başkanı Cemalettin Kömürcü, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcıları Murat Erdoğan, Mehmet Postallı, İl Basın Müşaviri Gökhan Duygun ve İlçe Tanıtım ve Medya Başkanları ile Ankara’nın yerel basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Tanıtım ve Medya Başkanı Cemalettin Kömürcü, basın mensuplarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.
AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ise, 7 Haziran 2015 seçim çalışmaları ve önümüzdeki günlerde yapacağı çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Ankara’nın dünyanın en güzel ve en kozmopolittik ili olduğunu belirten Yamalı, “Birlik ve beraberliğin güçlü olduğu Ankara’da hep birlikte el ele vererek çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.
Olumlu bir siyasi ortam oluşturmayı hedeflediklerini belirten Yamalı, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçim için 700’e yakın aday adayının olduğunu ifade ederek, “Tüm adaylara eşit mesafede yaklaştık. Bizim 700’e yakın aday adayımız var ve biz teşkilat olarak herkese aynı mesafedeyiz. Biz Ankara’da birlik ve beraberliğimizi her zaman sağlayacağız. Aday adaylarımız için öncelikle teşkilatlarımızı kapsayan bir temayül yoklaması, sonrasında Türkiye siyasi partileri içinde bir ilk olan STK’ların katıldığı yeni bir temayül gerçekleştirdik. Bu temayülde yaklaşık 15 bin STK temsilcisi oy kullandı” dedi.
Basın mensuplarının sorularının ardından program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti İl Başkanlığı Yerel Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN