Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polisler Ata’nın Huzurunda

Giriş Tarihi: 6.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:22
Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıl Dönümü kapsamında Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz ve beraberindeki heyet Anıtkabir’i ziyaret etti.
Emniyet Genel Müdürü Lekesiz ve beraberindeki Emniyet Genel Müdür yardımcıları, daire başkanları, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polislerden oluşan heyet Arslanlı Yol’dan Anıtkabir’e geldi. Lekesiz, Atatürk’ün mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Buradan Misak-ı Milli Kulesi’ne geçen Lekesiz Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı:
"Büyük Atatürk, 170 yıldır yılmadan, yorulmadan vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için canını bile vermekten çekinmeden görev yapan Türk Emniyet Teşkilatı mensupları olarak manevi huzurundayız.
Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşması için Emniyet Teşkilatı olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Nice şehidimizin kanıyla sulanan bu topraklarda, sorumlu olduğumuz görevi idrak ederek , vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içinde yaşaması için çalışmalarımızı kararlılıkla yerine getirmekten kıvanç duyuyoruz.
Devletimizin ve milletimizin güvenliği için göstermiş olduğumuz cansiperane çalışmalarımız, geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı kararlılıkla devam edecektir."
Emniyet Genel Müdürü Lekesiz, Anıtkabir Komutanı Albay Muzaffer Taytak’ı da ziyaret ederek bir süre görüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polisler Ata’nın Huzurunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN