Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altındağ’da Vatandaş-belediye İşbirliği

Giriş Tarihi: 7.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:55
Altındağ’da Vatandaş-belediye İşbirliği
Altındağlı vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerine her zaman değer veren ve sosyal medyayı da etkili bir biçimde kullanan Altındağ Belediyesi, vatandaşların sosyal medyadan yaptığı bildirimler üzerine harekete geçti.
Altındağ’ın ara sokaklarında ve caddelerinde, özellikle Önder Mahallesi’nde Abdullah Tokur Ortaokulu ve civarında kış şartları nedeniyle bozulan, çöken ve yıpranan noktaları bir bir tespit eden ekipler, geniş çaplı onarım çalışması gerçekleştirdi. Kış şartları ve kar küreme çalışmaları nedeniyle yolların yıprandığını, bazı noktalarda çukurlar ve çökmeler oluştuğunu belirten Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Şu anda mevsim koşulları gereği malzemeli bakım ve onarım çalışması yapıyoruz. Mevsim şartları daha uygun hale geldiğinde Altındağ’ın genelinde geniş çaplı asfaltlama çalışması yapacağız” dedi.
Özellikle ara sokaklarda bulunan çöküntü noktalarına müdahale eden ekipler, bozulan ve yıpranan yolları titizlikle onardı. Çalışmalar Önder Mahallesi’nde daha da yoğunlaştı. Vatandaşlarla kurulan işbirliğinin her zaman olumlu sonuçlar doğuracağına dikkati çeken Başkan Tiryaki, Altındağlı vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altındağ’da Vatandaş-belediye İşbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN