Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Amatör Spora Profesyonel Destek

Giriş Tarihi: 20.5.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 12:37
Mamak Belediyesi’nin hizmete sunduğu spor yatırımları ilçede bulunan spor kulüplerine hizmet vermeye devam ediyor.
Başkent’in ilk Star 2 belgeli tesislerinden biri olan Şehir Stadı, Mamaklı amatör spor kulüplerinin gözdesi haline geldi. Mamak Şehir Stadı, 3 bin kişilik kapalı oturma alanı, koşu yolu, toplantı odaları, idari ofisleri, sağlık odaları, bay bayan hakem odaları, bay bayan soyunma odaları, VIP salonu, seyirci fuayesi, fitness alanı, çocuk oyun alanı ve otoparkıyla amatör spor kulüplerinin her türlü ihtiyacını karşılıyor.
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alıyoruz. Mamak’ta ilk defa hizmete sunulan spor tesisleri büyük bir eksikliği gideriyor. Son derece kapsamlı bir şekilde yapılan tesislerimizle birlikte hedeflerimizi de oldukça büyük tutuyoruz. Bu tesislerde yetişen Mamaklı sporcularımız umuyoruz ki hem bölgesel hem de ulusal birçok başarıya imza atacak” dedi.
Mamak Belediyesi Şehir Stadı 16 amatör spor kulübüne hizmet veriyor. Kulüpler resmi maçlarını ve antrenmanlarını bu tesis içerisinde yapıyor. Yüzlerce sporcunun faydalandığı tesis, Türközü Mahallesi’nde hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Amatör Spora Profesyonel Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN