Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yaşar Çorumluları Ağırladı

Giriş Tarihi: 18.6.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 11:56
Çorum Hitit Dernekler Federasyonu Başkanı Cemal Emir, yönetim kurulu üyeleri birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.
Federasyon çalışmaları hakkında Emir’den bilgi alan Başkan Yaşar, “Nereli olursak olalım yaşadığımız şehir . Doğduğumuz toprakları tabi ki unutmayalım. Hemşerilik bilincini güçlendirip, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimize sahip çıkalım. Ancak bunun yanı sıra doyduğumuz topraklara ve sorunlarına da duyarlı olalım. Ankara’nın sorunları ne kadar çözülüp geleceğe iyi hazırlanırsa, Türkiye’de o kadar aydınlık bir geleceğe yelken açacak. Tutkalımız Cumhuriyetin değerleri ve Mustafa Kemal Atatürk’tür. Omuz omuza, yürek yüreğe birlik içinde doğduğumuz ve doyduğumuz topraklara sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar’a göreve geldiği günden bugüne destek ve katkıları için tüm Çorumlular adına teşekkür eden Federasyon Başkanı Cemal Emir de, “Ülkemizde böyle yöneticiler olduktan sonra Türkiye asla bölünmez, bölünemez. Fethi Başkan göreve geldiği günden beri din, dil, ırk, mezhep, parti demeden şu memleket bu memleket demeden tüm hemşeri derneklerine imkanları ölçüsünde destek oldu. Bizi hiç geri çevirmeyen Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yaşar Çorumluları Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN