Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otyakmaz’dan Seçim Değerlendirmesi

Giriş Tarihi: 25.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 10:01
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, “Geçtiğimiz dönemde sanılmasın ki her şey güllük gülistanlıktı da tekrar Yıldırım Demirören başkan seçildi. Hayır, burada iyi niyet göstergesi vardı. Bir takım problemler var. İnşallah bunlar önümüzdeki süreçte ortadan kalkar” dedi.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, yapılan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu sonrası açıklamalarda bulundu. Seçimlerde iki adayın yarışmasını temenni ettiklerini ancak bunun olmadığını belirten Otyakmaz, “Statü gayet net. O yüzden böyle bir durum oldu. Gönül isterdi ki iki aday olsun, bu iki adayla yarışılsın, hak eden de demokratik bir yolla kazansın isterdik. Ama kurallar da önemli tabi. Kurallar uygulanması gerekiyor. Yoksa kaos oluşur. Bugün Yıldırım Başkan yeterli imzayı topladıktan sonra tek aday olarak seçime girdi ve kazandı. İnşallah önümüzdeki süreç hem kendisi için hem bizler için, Türk futbolu için hayırlı olur. Geçtiğimiz dönemde sanılmasın ki çok her şey güllük gülistanlıktı da tekrar Yıldırım Başkan seçildi. Hayır, burada iyi niyet göstergesi vardı. Bir takım problemler var. İnşallah bunlar önümüzdeki süreçte ortadan kalkar. Mevcut başkan iyileştirerek yönetimine devam eder” dedi.
“Problemlerin kalkacağına inanıyor musunuz” sorusuna ise Otyakmaz, “Tabi ki. Bunun takipçisi delegeler de kulüpler de olacak. Bu yönde de teşvik edecek, asgari müşterekte de buluşulacak ve bu problemler ortadan kalkacak” yanıtını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otyakmaz’dan Seçim Değerlendirmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN