Türkiye İş Dünyasından, Tunus Büyükelçisine Taziye Ziyareti

Giriş Tarihi: 6.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve iş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, geçtiğimiz günlerde Tunus Cumhuriyetinde lüks bir otelin plajına yapılan silahlı saldırı sonucu hayatını kaybedenler için Tunus Cumhuriyeti Büyükelçisine taziye ziyaretinde bulundu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Tunus Ankara Büyükelçisi Mohamed Salah Tekaye’yi geçtiğimiz günlerde Tunus’ta bir otelin Plajına terör örgütü Daiş tarafından yapılan saldırı sonucunda hayatını kaybeden turistler ve vatandaşlar için başsağlığı ziyaretinde bulundu. Nezaket Emine Atasoy Büyükelçilikte yapmış olduğu konuşmasında "Terörün her türlüsünü lanetliyoruz" dedi.
Nezaket Emine Atasoy, "Tunus’ta terör örgütü Daiş tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu hayatını kaybeden 39 Almanya, İngiltere, Belçika vatandaşına Allah’tan rahmet diliyor, aynı saldırıda yaralanan 39 kişiye Allah’tan acil şifalar diliyorum" dedi.
Tunus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mohamed Salah Tekaye, Nezaket Emine Atasoy’a taziye ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye İş Dünyasından, Tunus Ankara Büyükelçisine Taziye Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN