Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşlarla İftar Programında Biraraya Geliyor

Giriş Tarihi: 7.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam Beştepe’deki iftarda çeşitli kesimlerden vatandaşlarla biraraya gelecek. Türkiye’nin değişik kentlerinden farklı meslek gruplarına mensup yaklaşık 400 vatandaşın iftarda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırlanacağı öğrenildi.
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre; davetlilerin, öğrenciler, öğretmenler, işçiler, memurlara, henüz bir işte çalışmayanlar, emekliler, çiftçiler, esnaf, mühendis, mimar, bankacılar, doktorlar, din görevlisi, akademisyen ve gaziler ile astsubaylardan oluştuğu kaydedildi.
Davetli listesinin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni ziyaret için daha önceden mektup yazanlar, kendi çabalarıyla mesleklerinde başarılı olanlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlerine çeşitli nedenlerle icabet edememiş kişiler başta olmak üzere, farklı vesilelerle yapılan başvurular arasından yapılan bir seçimle oluşturulduğu belirtildi.
Cumhurbaşkanlığı kaynakları, listeyi oluşturma sürecinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan yardım alındığını da kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşlarla İftar Programında Biraraya Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN