Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öz Finans İş Edirne’de İftar Verdi

Giriş Tarihi: 8.7.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 9.7.2015 08:57
Öz Finans İş Sendikası Genel Başkanı Ahmet Eroğlu, “Şu anda Türkiye’nin en büyük siyasi hareketinin bile böyle bir teşkilatlanması bulunmuyor" dedi.
Öz Finans İş Sendikası Genel Başkanı Eroğlu, sendikanın Edirne İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Üyeler ile teker teker ilgilenen Eroğlu, programda yaptığı konuşmada birlik içerisinde hareket edeceklerini söyledi. Ziraat ve Halk Bankası’nın Türkiye’nin dört bir köşesinde 2 bin 700 şubesi ile örgütlü bir sisteme sahip olduğunu belirten Eroğlu, "Şu anda Türkiye’nin en büyük siyasi hareketinin bile böyle bir teşkilatlanması bulunmuyor. Ziraat ve Halk Bankası’nın 2 bin 700 şubesi var. Her ilçede, beldede şubeleri var. 2 bin 700 teşkilatı olan bir siyasi parti yok. Türkiye’nin her yerinde varsınız. Birlik olduğumuz taktirde emin olun Türkiye’nin en güçlü hareketini oluştururuz. Bu ancak sizin varlığınızla olur. Birlikte hareket edersek başarılı oluruz" diye konuştu.
"Biz diyerek bu yola çıktık" diyen Eroğlu, "Sendika gücünü üyelerinden alır. Kimse sendikaya güç bahşetmez. Başarıya ulaşmak için yaptığımız çalışmalara ’bizim’ dememiz gerekiyor. Ancak böyle varmak istediğiniz noktaya varırız. Birlikte olursak, birlikte hareket edersek, sendika tüzel kişiliği altında 33 bin kişi olduğumuzu bilerek bir şey ifade ederiz" dedi.
Programa Halk Bankası Bölge Başkanı Ömer Vanlı, Ziraat Bankası Bölge Koordinatörü Nihat Levent Güleç, Halk ve Ziraat Bankası çalışanları katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öz Finans İş Edirne’de İftar Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN