Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye Sanayici İş Kadınları Ve İş Adamları Konfederasyonu Ramallah’ta Temsilcilik Açtı

Giriş Tarihi: 8.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Ersin Aktaş, Filistin Devleti’nde temsilcilik açıldığını ve Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Filistin Devleti Temsilciliği’ne Filistin’in tanınmış iş adamlarından Mehmet Cevher’in atandığını duyurdu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Ersin Aktaş yaptığı açıklamada, "Kuruluşumuz Filistin Devleti’nde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamıştır. Filistin Devleti’nin ve Filistin halkının tanınmış iş adamlarından ve aynı zamanda Filistin Türkiye İş Adamları Derneğinin’de başkanlığını yapmakta olan Filistin Devleti vatandaşı iş adamı Mehmet Cevher, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Filistin Devleti Ülke Temsilciliği’ne atanmıştır. Mehmet Cevher kuruluşumuzu Filistin Devleti sınırları içerinde en üst düzey makamlarda temsil etme hakkına sahiptir" dedi.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamaları Konfederasyonu Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, kuruluşun Filistin Devleti Merkez Ofisi’nin Ramallah kentinde olduğu ve ofisin açılışını Genel Başkan Nezaket Emine Atasoy’un Filistin’e yapacağı ziyaret kapsamında gerçekleştirileceği açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye Sanayici İş Kadınları Ve İş Adamları Konfederasyonu Ramallah’ta Temsilcilik Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN