Ankamall’dan “Eski Bayramlar”nostaljisi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Zengin etkinlik programı ile ziyaretçilerine dopdolu bir Ramazan ayı yaşatan ANKAmall’da bayram hazırlıkları da tamam.
Eski bayramlar nostaljisi yaşatan ANKAmall, ziyaretçilerine artık unutulmaya yüz tutmuş kartpostal tebriklerini yeniden hatırlatıyor… PTT işbirliği ile gerçekleştirilen “Bayram Postası” uygulaması ile ziyaretçiler, sevdiklerine göndereceği telgraf, kartpostal , mektup veya 5kg’a kadar olan kargolarını ücretsiz olarak gönderebilecekler.
BAYRAM, SEVDİKLERİNİZİN İYİ DİLEKLERİYLE GÜZEL…
Bayramı iyi dilek ve güzel mesajlarla daha da anlamlı kılmak için kolları sıvayan ANKAmall, “Bayram Postası” uygulaması başlattı. Bayrama kadar ANKAmall’a gelen ziyaretçiler kartpostallara yazacakları özel mesajlarını postane kanalı ile sevdiklerine ulaştırarak hem onları mutlu edecek, hem de unutulmaya yüz tutmuş bu geleneği tekrar hatırlatmış olacak. Dileyen yazdığı mektupları ANKAmall Postanesi kanalı ile yollayacak, dileyenler de yollamak istedikleri kargoları yine bu kanalla sevdiklerine ücretsiz olarak ulaştırabilecek.
9-12 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içerisinde 250 TL ve üzeri alışverişini fiş/fatura ile ibraz eden ziyaretçiler de kendileri için hazırlanacak “Kişisel Pul”larını alabilecekler.
ANKAmall Bayram Postası istasyonunda fotoğraf çektiren ya da kendi fotoğraflarını getiren ziyaretçiler, kişisel pul yaptırabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankamall’dan “Eski Bayramlar”nostaljisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN