Altındağ Belediyesi Spor Tesisleri Bakımda

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Altındağlı çocukların sporla büyümesi ve daha iyi tesislerde spor yapmasını amaçlayan Altındağ Belediyesi, bünyesindeki tüm spor tesislerinde geniş çaplı bakım, onarım ve tadilat çalışması başlattı.
Altındağ Belediyesi, spora verdiği önemi spor alanlarına da taşıyor. Tüm spor tesislerini halılarından çitlerine, badanasından teknik ekipmanına kadar baştan aşağı yenileyen Altındağ Belediyesi, çalışmaları kısa sürede tamamlayıp, tesisleri yeniden Altındağlıların hizmetine sunacak.
BAŞTAN AŞAĞI KONFOR
Gerçekleştirilen tadilat çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Başkan Veysel Tiryaki, “Her gün yüzlerce Altındağlı çocuğun spor yaptığı tesislerde çim halılar ve tel örgüler yenileniyor, voleybol, basketbol ve futbol sahalarının fileleri yenileniyor ve tüm direkler yeniden boyanıyor. Ayrıca tüm banklar ve soyunma odalarındaki dolaplar yenileniyor, duşlar daha bakımlı hale getiriliyor” dedi.
Çamlık, Karapürçek, Beşikkaya, Yıldıztepe, Gülpınar, Zübeyde Hanım, Alemdağ ve Güneşevler mahallelerinde bulunan spor tesislerinin tümünde bu çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Tiryaki, “Altındağlı çocuklarımızın geleceği için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
“ALTINDAĞLI ÇOCUKLARIN SPOR YAPMASI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Veysel Tiryaki “Altındağ’da yaşayan çocuklarımızın ve gençlerimizin yaz tatilini en iyi biçimde değerlendirmeleri bizim için çok önemli… Spor faaliyetleri tüm dünyada eğitimin önemli bir parçası olarak görülüyor ve teşvik ediliyor. Biz de yaptığımız tesisler ve gerçekleştirdiğimiz projelerle gençlerimizi sportif faaliyetlere yönlendiriyoruz. Onların spor yaptığı tesislerin bakımı, temizliği ve güvenliğine de çok dikkat ediyoruz” dedi.
Çalışmaların kısa sürede biteceğini belirten Başkan Tiryaki, çok yakında tüm tesislerin kullanıma açılacağının da altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altındağ Belediyesi Spor Tesisleri Bakımda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN