Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay:

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, rahmet ve kurtuluş ayı mübarek Ramazanın içinde dualarla karşılanan Kadir Gecesi’nin tüm insanlık açısından vazgeçilmez önem ve değerde olduğunu söyledi. Başkan Duruay, Kadir gecesinin tüm insanlığa sağlık, sıhhat ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.
İnsanlığa rehber olan Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı bu gece dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Fatih Duruay, başta Gölbaşılılar olmak üzere tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ederek, hayırlara vesile olmasını diledi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın Kadir Gecesi mesajı şöyle:
“Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularımızın doruğa ulaştığı günlerdeyiz. Bu gece de yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilen Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.
Mübarek Kadir Gecesi’nin gönül dünyamıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, tüm insanlığa sağlık, sıhhat ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Dünya üzerinde ve bilhassa Müslüman ülkelerde akan kan ve gözyaşının son bulması hepimizin ortak beklentisidir. İslam dünyasının çektiği azap ve çileler, elbetteki hepimizin omuzlarına yeni sorumluluklar yüklüyor. Bu itibarla da ortada bulunan gerçek şudur. İslam âleminde yeni bir dayanışmaya, yeni bir heyecana ve yeniden bir dirilişe fazlasıyla ihtiyaç bulunmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Gölbaşılı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN