Büyükşehir Zabıtası’ndan Yol Boyu

Giriş Tarihi: 15.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Ankara Büyükşehir Zabıtası’ndan Yol Boyu
(İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ile emniyet müdürlüğü ekipleri yol boyu otoparklarda ücretsiz uygulaması denetimleri yapıyor.
Büyükşehir Belediye Meclisi’nin yol boyu otoparkların ücretsiz olması kararı bugün (15 Temmuz Çarşamba) yürürlüğe girdi. Kararla, yol boyu otoparklar ücretsiz hale getirilerek, Ankara halkı ve esnafına bırakıldı. Kararın başlaması üzerine Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ve Emniyet güçlerince ortaklaşa denetimler gerçekleştiriyor.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’ndan 10 ekip, 10 motosikletli zabıta ekibi ile Emniyet birimlerinin oluşturduğu ekipler daha önce otopark olarak belirlenen yol boylarında denetimler yapıyor. Yetkililer, denetimlerin devam edeceği bildirdiler.
UYGULAMA BUGÜN BAŞLADI
Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, bugün yoğun bir şekilde emniyet ekiplerinin yanında denetime katıldıklarını belirterek, “Yol boyu otoparkların ücretsiz olması uygulamasına yönelik denetimlerimiz polis ekiplerinin de desteğiyle gece gündüz devam edecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara Büyükşehir Zabıtası’ndan Yol Boyu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN