Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yenimahalle’ye “Yeni” Sağlık Merkezleri

Giriş Tarihi: 23.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 12:47
Yenimahalle Belediyesi, 4 sağlık merkezini daha ilçeye kazandırmaya hazırlanıyor.
Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak olan yeni sağlık merkezleri; Ergenekon, Macun, Pamuklar ve Turgut Özal Mahallelerinde faaliyete geçecek. Bir yandan da ilçe genelindeki mevcut sağlık merkezlerinin tadilatları gerçekleştiren belediye, merkezlerin daha donanımlı olarak vatandaşa hizmet vermesini sağlayacak.
30 SAĞLIK MERKEZİNE YENİLERİ EKLENİYOR
Ergenekon, Macun, Pamuklar ve Turgut Özal Mahallelerinde faaliyete geçecek olan merkezler, içerisinde bulundurduğu muayene odası, aşı odası, gebe izlem odası, aile planlama odası, dinlenme odası, engelli, personel ve hasta tuvaletleri ile de daha temiz ve konforlu bir şekilde halkın yüzünü güldürecek.
30 sağlık merkezi bulunan Yenimahalle’de açılacak olan 4 merkezle daha da rahat tedavi olabilecek vatandaşlar, tadilatları gerçekleşen tüm sağlık ocaklarında da daha iyi şartlar altında muayene olabilecek.
“VATANDAŞIN SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZDİR”
Halkın sağlığının öncelikli olduğuna vurgu yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Göreve geldiğim günden beri ilk önceliğim vatandaşlarımızın sağlığıdır. Bu yüzden sağlık alanında yapmış olduğumuz hizmetleri titizlikle yerine getiriyorum. Yürüme mesafesinde yerel hizmet anlayışımızın gereği olarak vatandaşlarımızı yormadan hizmetle buluşturuyoruz. Bu yüzden mahallelerdeki sağlık ocaklarını arttırıyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenimahalle’ye “Yeni” Sağlık Merkezleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN