Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan Davutoğlu, Yarın Partisinin CHP Heyetini Dinleyecek

Giriş Tarihi: 5.8.2015 19:48 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 05:30
Başbakan Ahmet Davutoğlu, yarın saat 11.00’da istikşafi görüşmeleri yürüten AK Parti’nin CHP heyeti ile Başbakanlık Resmi Konutu’nda görüşecek.
AK Parti ile CHP heyeti arasında, 24 Temmuz’da başlayan istikşafi görüşmeler, 3 Ağustos’ta gerçekleştirilen 5. turla tamamlandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, yarın saat 11.00’da istikşafi görüşmeleri yürüten CHP heyeti ile Başbakanlık Resmi Konutu’nda görüşecek. Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, yapılacak görüşmede kendisine bir rapor kendisine sunulacağı ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in bunun sunumunu yapacağı kaydedildi. Toplantıda, bu raporun değerlendirmesinin yapılacağı kaydedildi. Buna müteakiben partinin ilgili kurumlarıyla istişare mekanizmaları işletileceği bildirildi.
Yarın saat 11.00’da yapılacak görüşme ve kanaatler bundan sonraki takvimi belirleyecek.
Heyette, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile milletvekilleri Taha Özhan, Mücahit Arslan ve Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili Lütfi Elvan yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Davutoğlu, Yarın Partisinin CHP Heyetini Dinleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN