Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı

Giriş Tarihi: 23.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 11:23
Manavgat İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı
Antalya’nın Manavgat ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirleri, Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu başkanlığında ilçenin sorunları ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı.
Manavgat Kaymakamlığında yapılan ve İl Özel İdare Kanunu’na göre belirli sürelerde gerçekleştirilen İlçe İdare Başkanları Koordinasyon Toplantısı, Kaymakam Emir Osman Bulgurlu başkanlığında gerçekleştirildi. Yıl sonunda yapılan toplantılarda yıl sonu değerlendirme, yıl içerisinde yapılan toplantılarında ise kurumların durum değerlendirmesi yapıldığını ifade eden Kaymakam Bulgurlu, yılda dört kez yapılan toplantılarda kurumların bir birlerine ihtiyaçları olması durumunda konunun değerlendirildiği belirtti.
Problemlerin ve çözümlerin güncelleşmesi konusunda değerlendirmeler ve görüşmeler yapıldığını kaydeden Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, "Dolayısıyla problem karşısında problemi çözen bir irade, problemi çözen bir kurum olma anlayışının iyi oturması konusunda yapılan çalışmalar büyük bir heyecanla devam ediyor. Arkadaşlarımız bunun bilincindeler, farkındalar" diye konuştu. Hizmetlerin vatandaşa yansıması için çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Kaymakam Bulgurlu, başarılı çalışmalar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN