Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tütüncü Kentsel Dönüşümü Mahalleliye Anlattı

Giriş Tarihi: 29.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Tütüncü Kentsel Dönüşümü Mahalleliye Anlattı
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kepezaltı ile Santral Mahallelerinde yapacağı kentsel dönüşüm projesini Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Mahallelelire anlattı.
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, kentsel dönüşümün yapılacağı Kepezaltı ile Santral Mahalleleri’nde vatandaşlara projeyi anlattı. Başkan Tütüncü, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştireceği projenin ayrıntılarını anlatması için Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin ve Kent Estetiği Dairesi Başkanı Ömer Ali Acar ile birlikte ev ev, kahve kahve gezdi.
İMAR PLANLAMALARI TAMAMLANDI
Resmi Gazetede yayımlanan proje sürecinde vatandaşın bilgi kirliliği nedeniyle huzursuz olduğunu belirten Tütüncü, çeşitli kaygılar yaşayan mahalle sakinlerine net bilgiler verilmesini sağladı. Geçen seçim döneminde Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel’in pazar yerinde yaptığı konuşmasında tapularla ilgili çözüm projesini açıkladığını hatırlatan Tütüncü, bu konuyla ilgili imar planlamaları yapıldığını, çeşitli kararlar alındığını söyledi.
VİTRİN İMAR PROJESİ OLACAK
Antalya’nın kuzey girişindeki 2 mahallenin görünümünün tamamen iyileşeceğini belirten Tütüncü, yeşil alanlar içinde kaliteli binalar yapılacağını söyledi. Kentin vitrin imar projesinin bu 2 mahallede gerçekleşeceğini belirten Tütüncü, “Ancak belediyecilik işi çiftçilik gibidir. Tohumu atınca hemen ertesi gün hasat alamazsınız. Bir süre emek harcadıktan sonra, hasat zamanı gelince hasadınızı alırsınız. Ama bu konuda çok önemli noktaları geride bıraktık. Büyükşehir Belediyesi buradaki arkadaşlara çok avantajlı teklifler hazırladı” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü Kentsel Dönüşümü Mahalleliye Anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN