Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuar’da En İyi Stantlar Ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 5.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Fuar’da En İyi Stantlar Ödüllendirildi
Türkiye Belediyeler Birliği ile Akdeniz Belediyeler Birliği’nin işbirliğinde düzenlenen 5. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu’nun son gününde, en iyi özel ve kamu kurumları stantları ödüllendirildi.
Belediye başkanları, başkan yardımcıları, genel sekreter ve yardımcıları ile ilgili birim yetkilileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı ödül töreni, EXPO Fuar alanı konferans salonunda gerçekleştirildi. Standın ürünle ilişkilendirilmesi, ürünün öne çıkarılmak istenen niteliklerini en iyi şekilde vurgulanması, görsel malzemelerin kullanımında estetiğe önem verilmesi, yerleşim planı ve ürün sergilemelerinin düzenli ve okunur olması gibi birçok kritere göre fuarın en iyi özel sektör ve kamu stantları ödüllendirildi.
En İyi Özel Sektör Dekoru Ödülü’nü 1- ALDAŞ A.Ş, 2- Renk Grup İnşaat ve 3- Okumuşlar İnşaat aldı. En İyi Kamu Sektörü Dekoru Ödülü’nü ise 1- Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2- Kepez Belediyesi ve 3- Erzurum Belediyesi aldı.
Katkılarından dolayı Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür eden Anfaş Expo Center Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer, “Düşüncelerinden dolayı Tütüncü’ye teşekkür ediyoruz. Fuarın gelecek yıllarda daha da iyi bir oluşum haline geleceğimizden şüphemiz yok” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuar’da En İyi Stantlar Ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN