Sağlık-sen Antalya’dan İl Divan Kurulu Toplantısı

Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:27
Sağlık-sen Antalya’dan İl Divan Kurulu Toplantısı
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Antalya İl Başkanlığı İl Divan Kurulu, “İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı”nı Manavgat Gündoğdu’da gerçekleştirdi.
Sağlık-Sen Antalya İl Başkanlığı İl Divan Kurulu, “İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı” Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek, Antalya İl Başkanı Sinan Kuluöztürk, İşyeri ve ilçe temsilcilerinin katılımıyla Manavgat Gündoğdu’da gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak Sağlık-Sen’in hazırladığı manifesto okundu. İl Divan Kurulu Toplantısı Sağlık-Sen Antalya İl Başkanı Sinan Kuluöztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek’in konuşmalarıyla devam etti. Kuluöztürk, manifestoda yer alan kazanımlar hakkında katılımcıları bilgilendirirken diğer sendikalar tarafından yapılan emek hırsızlığına dikkat çekti.
Kuluöztürk’den sonra söz alan Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek ise Genel Merkez’in çalışmaları ve kazanımlar hakkında bilgiler verdi. Örnek ve Kuluöztürk daha sonra merkezdeki kurum ve kuruluşların temsilcileriyle ilçe temsilcilerini sırayla sahneye davet etti. Sahadaki sorunlar ve beklentilerin konuşulduğu toplantıda sağlıkçıların en büyük sorunu olan “Tükenmişlik Sendromu” ile ilgili eğitim verildi.
Organizasyon, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık-sen Antalya’dan İl Divan Kurulu Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN